Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Кафедра дитячої творчості

Кафедра

 

Кочубей Наталія Василівна - доктор філософських наук, професор кафедри дитячої творчості

Викладає такі дисципліни як: 1. Культурологія для дітей. 2. Історія культури для дітей. 3. Соціокультурна діяльність. 4. Вступ до спеціальності (спеціальність "МСКД"). 5. Соціальна антропологія.

 

 

 

 

 

Луценко 1

Луценко Ірина Олексіївна - доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з наукової роботи та міжнародних зв'язків

Викладає такі дисципліни як: 1. Дошкільна лінгводидактика. 2. Мовленнєвий розвиток дитини. 3. Вступ до спеціальності. 4. Технології дошкільної освіти: формування мовленнєвої компетенції. 5. Теорія викладання методик дошкільного виховання: розвитку мови.

 

 

 16

Нападій Наталія Вікторівна - асистент кафедри дитячої творчості

Викладає такі дисципліни як: 1. Теорія і методика співпраці з родинами. 2. Основи образотворчого мистецтва з методикою керівництва.

 

 

 

 

 

Москалик Ельвіна Анатоліївна - асистент кафедри дитячої творчості

Викладає такі дисципліни як: 1. Вікова фізіологія та валеологія. 2. Сімейна дошкільна педагогіка. 3. Етика професійного спілкування.


 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

20646058
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
8501
43283
301898
283659
1072993
18328054
20646058

Your IP: 44.192.38.248
Server Time: 2022-11-28 04:54:41
   

Хто на сайті  

На сайті 564 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ