Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Новини

Студенти відвідали Національну оперу України

IMG 2000
24 листопада студенти 1 курсу спеціальності "Дошкільне виховання"  разом із куратором Гальченко Вікторією Миколаївною відвідали Національну оперу України. Студентки були у захваті від феєричного видовища   -  балету "Майстер і Маргарита" та майстерної гри артистів, їхньої граціозності та професійності.

Черговий похід до театру розширив обізнаність першокурсників щодо мистецьких надбань столиці України й надихнув їх до нових творчих проектів та цікавих культурних заходів. Далі буде!

Детальніше...

Студенти 1 курсу відвідали драматичний театр

IMG 0853
22 жовтня студенти 1 курсу
спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» разом з кураторами Гальченко Вікторією Миколаївною та Лисаковою Іриною Василівною відвідали Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка. Студенти та викладачі були у захваті від професійної гри Анатолія Хостікоєва, Наталії Сумської та інших акторів, які своєю майстерністю зуміли  «провести» глядачів таємничими стежками «Лісу» (таку назву мала висава) 19 століття, де переплелися «гілки» кохання, обману, жадібності, улесливості та нещасливі долі головних героїв, до усвідомлення ролі людяності, добра та любові у житті кожного сучасника.

Детальніше...

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

інші фото 24  

 

 

 

 

24 жовтня 2014 року в концертному залі готельного комплексу «Вишеград» (м. Вишгород) відбувся конкурс краси серед дівчат-представниць інститутів НПУ імені М.П. Драгоманова, які мешкають у гуртожитках № 2 та № 3 (Оболонь).

 

Детальніше...

Організаторам, учасникам та гостям VII Міжнародної науково-практичної конфоренції "Сучасне дошкілля: реалії та перспективи"

HPBqIQ1UPqg

 

Шановні колеги!!!

Від імені народних депутатів України- Членів Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти і від себе особисто щиро вітаю з відкриттям цього поважного професійного форуму!

З повагою та найкращими побажаннями

Голова Комітету Гриневич Л. М.

Детальніше...

НАГОРОДА "ЗА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ"

IMG 7643За вагомі здобутки у розбудові вітчизняної освіти і науки у номінації «За наукові досягнення» загальноуніверситетського рейтингу 2012/2013 навчального року Інститут розвитку дитини нагороджено гранітною совою, який може похвалитися проведення протягом навчального року більше десятка наукових конференцій, круглих столів і симпозіумів

Детальніше...

Дочірні категорії

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

35693519
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
19216
25740
180226
156808
337034
34294155
35693519

Your IP: 100.26.176.111
Server Time: 2024-07-15 21:44:16
   

Хто на сайті  

На сайті 285 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ