Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Навчання

ВЕСНЯНИЙ СЕМЕСТР

6633916 1 644x461ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ!!!

За графіком навчального процесу Інституту розвитку дитини НПУ імені М. П. Драгоманова 2013-2014 навчального року весняний семестр розпочнеться з 10 лютого 2014 року

Шановні студенти

rektor 13

У зв’язку зі складними погодними умовами та для забезпечення комфортних обставин для роботи й навчання наказую: перенести навчально-виховний процес для студентів-драгоманівців з 25 березня на 30 березня 2013 р.
Усім іногороднім студентам, що на період 23-24 березня від’їхали за місцем постійного проживання, рекомендую не залишати домівок до покращення погодних умов.


Ректор НПУ імені М. П. Драгоманова
Віктор Андрущенко

Вітаємо

         17 листопада в центральному корпусі у святкой атмосфері відбулося вручення дипломів іменних стипендій Міжнародного благодійного фонду ім. М. П. Драгоманова на 2011-2012 н. р. Серед дипломантів є і представники Інституту розвитку дитини. Стипендією імені Михайла Петровича Драгоманова відзначена студентка 4-го курсу спеціальності "Дошкільна освіта" Звєрєва Марія Олександрівна, яка показала високий творчий та науковий потенціал: неодноразово займала призові місця і була нагороджена за виступи на Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференціях; увійшла в трійку кращих бакалаврів на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності; входить у п'ятірку студентів, які мають кращі академічні показники в Інституті розвитку дитини.

            Стипендію Інституту імені Н. Лубенець отримала студентка 3-го курсу Кононюк Оксана Вікторівна, яка має найвищі в Інституті розвитку дитини показники академічної успішності.

            Нам є до чого прагнути!

Вітання

                                                            ВІТАЄМО!!!

                         Харченко Аліну Григорівну студентку 2 курсу 26 дзл групи 

                                                                    Інституту розвитку дитини -

                                   бронзового призера Всеукраїнського конкурсу наукових

                                           студентських робіт у галузі педагогічної науки,

                                               який проходив у Переяслав - Хмельницькому

                                       педагогічному університеті імені Григорія Сковороди

Презентація проходження практики

Вітаємо магістрів Vкурсу денної форми навчання з успішним проходженням виробничої практики!

Переглянути презентацію

 

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

34615263
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
4325
21651
49832
185035
763477
32599872
34615263

Your IP: 100.26.179.41
Server Time: 2024-05-29 04:35:51
   

Хто на сайті  

На сайті 322 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ