Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Студенту

Шановні студенти!!

IvancovaРадо повідомляємо вам, що 27 травня в нашому Інституті відбудеться зустріч з відомою київською письменницею Мілою Іванцовою. Талановита письменниця презентує вам свої книжки, розповість про творчий процес письменника, дасть відповіді на питання, стосовно героїв її книжок.
 
Якщо ви читали «Ветражи», «Родительный падеж», «Сердечная терапия», «Ключи от лифта», «Заради мрії», «Гра в паралельне читання», «Живі книги», «Процент треугольного счастья», то вам буде про що поговорити! А якщо ні? Читайте!

Увага!!!

yak zrobiti krasive boke

До уваги студентів v курсу (денної форми навчання) спеціальності "Дошкільна освіта" ОКР "Спеціаліст"!

06 травня 2015 року о 12:00 відбудеться звітна конференція з виробничої інспекторсько-методичної практики.

До уваги студентів!

yak zrobiti krasive boke

 

29 квітня 2015 року о 14.00 в аудиторії 2-7 відбудеться старостат за присутності старост груп та профоргів

Музей гетьманства

1426716581

17 березня 2015року студенти 104ді, 103дпр, 101дшс відвідали музей гетьманства, що знаходиться на Подолі.

В цьому державному культурно-освітньому та науково-дослідницькому закладі історичного профілю, студенти ознайомилися з пам’ятками матеріальної та духовної культурної спадщини, пов’язаною з історією та традиціями козацько-гетьманської доби.

ФОТО

Детальніше...

УВАГА! ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Шацька 

Галузева конкурсна комісія Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта» інформує про те, що наукова робота студентки5 курсу Інституту розвитку дитини Шацької Юлії В’ячеславівни була прийнята до розгляду, прорецензована та рекомендована до участі в 2-му етапі Конкурсу (науково-практичній конференції), яка відбудеться 19 березня2015року.

ЛИСТ

Детальніше...

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

2277617
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
8226
16971
44733
113138
166072
1714477
2277617

Your IP: 10.10.0.101
Server Time: 2019-10-23 13:10:32
   

Хто на сайті  

На сайті 408 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ