Умови вступу до Інституту розвитку дитини

Шановні абітурієнти!

Сертифікати УЦОЯО з Української мови та літератури й Історії України є обов'зковою вимогою вступу до Інституту розвитку дитини.

Перелік напрямів, за якими оголошується
 прийом до НПУ ім.м.П.Драгоманова у 2008 році
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
1. Дошкільна освіта (початкова освіта, практична психологія, сімейне виховання, логопедія, іноземна мова, правознавство, здоров'я дитини).
Сертифікати: Українська мова і література, історія України (додатково (що дає пільгу при вступі до ІРД) - диплом переможця конкурсу "Скарби душі в дарунок дітям").
Кваліфікація фахівця за освітньо-кваліфікаційним рівнем:
1. бакалавр: бакалавр педагогічної освіти, вихователь дітей дошкільного віку: вчитель початкової школи, практичний психолог у закладах дошкільної освіти, сімейний вихователь, логопед, вихователь дітей дошкільного віку з правом ведення занять іноземною мовою, консультант з питань сімейного права, інструктор з фізичного виховання та реабілітації.
2. спеціаліст: менеджер дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, вчитель початкової школи; менеджер дошкільної освіти, виховаетль дітей дошкільного віку, практичний психолог у закладах дошкільної освіти; менеджер дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, сімейний вихователь; менеджер дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, логопед; менеджер дошкільної освіти, вихователь дітей з правом проведення занять іноземною мовою; менеджер дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, консультант з сімейного права; менеджер дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, консультант з сімейного права; менеджер дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, організатор фізичного виховання, реабілітолог.
3. магістр: магістр педагогічної освіти: викладач педагогіки і психології (дошкільної) у ВНЗ.
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
1. Дошкільна освіта (початкова освіта, практична психологія, сімейне виховання, логопедія, іноземна мова, правознавство, здоров'я людини).
Вступні випробовування (на базі незакінченої вищої освіти для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів "магістр" та "спеціаліст"; на базі диплому молодшого спеціаліста) / сертифікати: українська мова та література, історія України.
Класифікація фахівця за освітньо-кваліфікаційними рівнями:
Бакалавр: бакалавр педагогічної освіти, вихователь дітей дошкільного віку: вчитель початкової школи, практичний психолог у закладах дошкільної освіти, сімейний вихователь, логопед, вихователь дітей дошкільного віку з правом проведення занять іноземною мовою, консультант з питань сімейного права, інструктор з фізичного виховання та реабілітації.
Спеціаліст: менеджер дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, вчитель початкової школи; менеджер дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, практичний психолог у закладах дошкільної освіти; менеджер дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, логопед; менеджер дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку з правом проведення занять іноземною мовою; менеджер дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, консультант з питань сімейного права; менеджер дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, організатор фізичного виховання, реабілітиолог.
Магістр: магістр педагогічної освіти: викладач дошкільної педагогіки і психології.
2. Дошкільна освіта (сімейне виховання) на базі диплому молодшого спеціаліста.
Вступні випробовування: дошкільна педагогіка (усно).
Кваліфікація:
1. бакалавр: бакалавр педагогічної освіти, вихователь дітей дошкільного віку: сімейний вихователь.
2. спеціаліст: менеджер дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, сімейний вихователь.
3. магістр - магістр педагогічної освіти: викладач педагогіки та психології (дошкільної) у ВНЗ.
Терміни подачі документів:
Денна форма навчання:
прийом документів: 25.06. - 15.07.
вступні випробовування: 17.07. - 01.08.
Заочна та екстернатна форми навчання:
прийом документів: 25.06. - 15.07.
вступні випробовування: 17.07. - 01.08.
Магістратура та спеціалісти:
прийом документів: 02.07. - 15.07.
вступні випробовування: 16.07. - 30.07.
Абітурієнти подають заяву про вступ до Інституту на ім'я ректора НПУ імені М.П.Драгоманова за встановленю формою.
До заяви додаються:
1. документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень або документ про базову загальну середню освіту) і додаток до нього, за особистим вибором абітурієнта оригінал або завірену копію;
2. медичну довідку за формою 086-У (оригінал або завірену копію);
3. 6 фотокарток розміром 3 на 4 см.
4. сертифікати з історії України та української мови і літератури від Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії).
Детальніше: правила прийому до ІРД

Your IP: 3.145.47.253