Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Події

Циганський барон покорив серця дівчат

DSC04579 

Ми впевнені, що після відвідування прем'єри в театрі оперети на декілька палких прихильниць цього жанру стане більше.

Історія ніжного кохання одразу декількох молодих пар, що борються за своє щастя, не може не затронути жіноче серце.

 

А якщо додати до цього цікаву постановку з незвичайними ефектами, гарні голоси акторів та запальні мелодії Й. Штрауса, то враження стає просто незабутнім. 

Детальніше...

Студенти відвідали музей

1c48G5 EsQI
4 грудня 2015 р. наші студенти 2 курсу спеціальності "Дошкільна освіта" в рамках вивчення курсу "Основи образотворчого мистецтва з методикою" разом з викладачем     Нападій Н.В. відвідали Музей декоративно-прикладного мистецтва, який знаходиться на території Києво-печерської лаври. Студенти ознайомилися з  килимарством, ткацтвом, регіональними особливостями вишивки, писанкарством, різьбленням по дереву та роботами відомих народних художників К.Білокур, М.Примаченко, М.Тимченко та ін. Усім дуже сподобалося!

Фестиваль казки


yZ0B9ELQg9E
2 грудня в актовій залі гуртожитку №3  
НПУ
іменіМ.П.Драгоманова студенти 3 курсу спеціальності "Дошкільна освіта" Інституту розвитку дитини влаштували феєричне дійство - Фестиваль казки, приурочений до Свята Святого Миколая, яке відбулося в рамках Всеукраїнської благодійної акції "Дитинство: крок у майбутнє".

Вже втретє студенти отримали нагоду продемонструвати свої таланти та акторські здібності, проявити себе як творчу індивідуальність. 
Варто відмітити, що це був відбірковий тур, на якому відбулося жеребкування, яке і визначило дитячі будинки, куди зможуть поїхати студенти кожної з 5 академічних груп.

Детальніше...

27 вересня - Всеукраїнський День дошкілля

1380265118 adm

23 вересня 2015 року в Інституті розвитку дитини відбулись урочисті заходи приурочені відзначенню Всеукраїнського Дня дошкілля. Програма проведення урочистостей була насиченою і цікавою: передбачала проведення презентації тематичної виставки, на якій було представлено новинки наукової, програмно-методичної літератури, публікації професорського-викладацького складу Інституту для вихователів дошкільних навчальних закладів і студентів. Вихователів Святошинського, Голосіївського районів міста Києва, студентів Інституту зацікавив майстер-клас з образотворчого мистецтва «Осінні барви», який  майстерно провела викладач кафедри дитячої творчості Нападій Наталія Вікторівна.

Ще більш незабутні враження  залишились у учасників  урочистого заходу –  студентів,  які навчаються за напрямом підготовки  «Дошкільна освіта», почесних гостей, представників  управлінь освіти міста Києва –  давніх партнерів інституту, викладачів.

ФОТО

 

Детальніше...

Дочірні категорії

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

11706794
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
7126
23795
126006
185827
508825
10134144
11706794

Your IP: 54.173.214.227
Server Time: 2022-01-22 05:55:45
   

Хто на сайті  

На сайті 311 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ