Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

27 вересня - Всеукраїнський День дошкілля

1380265118 adm

23 вересня 2015 року в Інституті розвитку дитини відбулись урочисті заходи приурочені відзначенню Всеукраїнського Дня дошкілля. Програма проведення урочистостей була насиченою і цікавою: передбачала проведення презентації тематичної виставки, на якій було представлено новинки наукової, програмно-методичної літератури, публікації професорського-викладацького складу Інституту для вихователів дошкільних навчальних закладів і студентів. Вихователів Святошинського, Голосіївського районів міста Києва, студентів Інституту зацікавив майстер-клас з образотворчого мистецтва «Осінні барви», який  майстерно провела викладач кафедри дитячої творчості Нападій Наталія Вікторівна.

Ще більш незабутні враження  залишились у учасників  урочистого заходу –  студентів,  які навчаються за напрямом підготовки  «Дошкільна освіта», почесних гостей, представників  управлінь освіти міста Києва –  давніх партнерів інституту, викладачів.

ФОТО

 

 

Відкриваючи урочистий захід, в. о. директора Інституту розвитку дитини професор Уваркіна Олена Василівна адресувала теплі слова вдячності представникам професії вихователя, які справили особливе враження на першокурсників, вперше присутніх на професійному святі.

У рамках свята відбулось урочисте підписання Угоди про співпрацю між Інститутом розвитку дитини та Управлінням освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації на наступні 5 років.

На перспективах розвитку дошкільної освіти наголосила у своєму виступі заступник директора з науково-методичної роботи, професор кафедри теорії та історії дошкільної педагогіки Алексеєнко-Лемовська Людмила Владиславівна. Як і хто має реалізовувати поставлені перед дошкільною освітою завдання розповіли у своєму виступі «Шлях до професії вихователя» студенти 5-го курсу Інституту розвитку дитини.

Про зміни, які відбуваються у діяльності методичних установ, учасникам заходу розповіла завідувач сектора розвитку навичок спілкування і взаємодії відділу дошкільного розвитку Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки УкраїниНизковська Олена Вікторівна й  подарувала бібліотеці інституту книжки – сучасне програмно-методичне забезпечення до Базового компонента дошкільної освіти.

Продукцію видавництва «Світич» - журнали Міністерства освіти і науки України «Дошкільне виховання», «Палітра педагога», «Джміль» представила редактор журналу Остапенко Ганна Сергіївна, наголосивши на важливості використання студентами у ході навчання якісних науково-методичних матеріалів.

Про особливості організації  в Інституті педагогічних практик в ДНЗ м. Києва та управліннях освіти розповіла старший викладач кафедри дитячої творчості Москалик Ельвіна Анатоліївна, виділивши роль вихователя-професіонала як наставника.

Не обійшлося урочисте святкування без нагородження. Подяки Управлінням освіти Святошинської, Голосіївської, Солом’янської Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  за багаторічну плідну співпрацю, успішну організацію на базі ДНЗ, центрів дитячої та юнацької творчості та управлінь освіти виробничих практик студентів інституту, які навчаються за напрямами підготовки «Дошкільна освіта» та «Менеджмент соціокультурної діяльності», вагомий внесок у підготовку  майбутніх фахівців та з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля, вручила заступник директора з наукової роботи та міжнародних зв’язків, завідувач кафедри дитячої творчості, професор Луценко Ірина Олексіївна, підкресливши важливість практики для якісної підготовки фахівця.

З нагоди відзначення дня вихователя за відданість професійному самовизначенню, значні успіхи у навчанні та вагомі результати у здобутті фахової компетентності  почесними грамотами були нагороджені студенти IV- Vкурсів Інституту розвитку дитини. І не зважаючи на те, що представники управлінь освіти відзначили високу затребуваність випускників Інституту розвитку дитини, багатьом присутнім на святі студентам захотілося рівнятися надиректора ДНЗ №795 м. Києва Троян Юлію Петрівну, яка від Асоціації випускників Інституту розвитку дитини сердечно привітала викладачів і студентів інституту з професійним святом.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

32162060
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
4078
22692
26770
170777
677249
30293564
32162060

Your IP: 100.26.196.222
Server Time: 2024-02-27 04:45:48
   

Хто на сайті  

На сайті 424 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ