Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Коли краще віддавати дитину до школи?

Жадан Ірина 44група

 

 Коли краще віддавати дитину до школи?

     Похід в перший клас це одна з найголовніших подій в житті малюка. До цього готуються заздалегідь. Вчать дитину писати, читати і рахувати, купують портфель і т.д. Але головна проблема, не треба раніше віддавати дитину до школи. Батькам здається, що дитина дуже розумна і треба віддати до школи. А куди поспішати? Так як в школі дитині треба бути самостійною, спілкуватися з людьми. Батьки хочуть, щоб дитина раніше закінчила школу і вступила до вузу. Але і в вузі буде важко навчатися дитині, бо вона ще не подорослішала.

     Дитину, якій ще не має 6 років на 1 вересня, то до школи віддавати її не треба. Дитина не готова до школи, хоч вміє читати і рахувати. Часто батьки дитини, що народилася влітку, наполягають на тому, щоб її взяли до 1 класу. Але вони не задумувалися чи готова дитина, чи висидить 40-45 хв. уроку і буде утримувати увагу. Ти паче вчителі порушуючи вимоги задають домашні завдання. Дитині треба висидіти 4-5 уроків, ще й дома 2 год. А це велике навантаження для дитини.

     Ще якщо дитина посидюча, уважна, контактна з однолітками і дорослими, то можна, а якщо дитина непосидюча, то треба подумати. Якщо самі не вирішать, то звернутися до психолога. Дитина повинна бути готова морально до нової обстановки, нових дітей і дорослих. Батькам треба привести дитину в школу, показати спортзал, клас і розказати, як ви самі пішли до 1-го класу. Розповісти як буде цікаво в школі і з якими труднощами може зіштовхуватись дитина. Обов’язково познайомити дитину з учителькою. Тоді уменшите тривоги дитини 1-го вересня. Якщо ви віддали дитину цікавтеся її життям в школі, спілкуйтесь з учителькою.

     Поради, щоб дитина із задоволенням пішла в школу?

    1. Не віддавайте в школу раніше 6-ти років.

    2. Познайомте дитину спочатку зі школою та вчителькою.
 
    3. Розповідайте про школу та про свій шкільний досвід.

    4. Хваліть та підтримуйте дитину якщо навіть є не удачі.

    5. Спілкуйтесь з учителькою.
 
    6. Цікавтеся про шкільне життя дитини.




 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

40852454
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
5116
25171
51460
182955
539400
39010570
40852454

Your IP: 18.225.98.190
Server Time: 2025-01-22 05:03:27
   

Хто на сайті  

На сайті 423 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ