Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Зміцнюємо здоров"я дитини

Іванова Наталья 45група ,"Зміцнюємо здоров"я дитини"

 

 

Усі ми знаємо, що немає в людини більшої цінності, ніж здоров’я. З давніх-давен відоме гасло: „Твоє здоров’я - в твоїх руках”. Але для того щоб навчитися берегти здоров’я, треба багато знати про самих себе, про стан свого організму. В слово „здоров’я” треба вкладати значний смисл. Це не означає, що як дитина захворіла „закормлювати” її пігулками, антибіотиками, а більш прибігати до народної медицини.
Батьків: педагогів передусім хвилює питання, як зміцнити здоров’я дитини. Потік різноманітної інформації та практичних порад надто великий і часто-густо безрезультатний, оскільки, окрім думок, потрібні реальні дії, щоденна праця батьків, вихователів і самих дітей, спрямовані на зміцнення здоров’я.
В дитячих садках проводяться дні здоров’я, на яких в доступній формі дітям розповідається про користь фруктів і овочів; природних факторів: сонце, повітря, вода. Спортивні свята „Тато, мама, Я – спортивна сім’я”. Це все дуже добре, і це все що можуть зробити зі свого боку вихователі, працівники д/с. Але це повинно ще і підкріплюватися консультаціями і бесідами медичних працівників з дитячих консультацій, лікарів-педіатрів. Певна річ, це зайвий „головний біль”. Але якщо ми хочемо щоб відсоток „лікарняних” був менший, треба про це дбати. Наше забуте слово „Культмедпросвіт” – плакати з яких нам нагадували „Мий руки милом”. Це певно примітивно, але було сприйнято свідомо людьми, які його читали. Зараз всі сили кинуті на соціальну рекламу і програму на боротьбу зі СНІДом, наркоманією – це добре; згадали про згубний вплив тютюнопаління та вживання алкоголю. Про це і інше повинні розповідати люди обізнані, фахівці.
Треба залучати тих людей на допомогу педагогам і батькам. Проводити різноманітні конференції, семінари, де буде більш вагомо, показ діафільмів, слайдів. Проводити консультації для батьків і дітей. Пропонувати різноманітний друкований матеріал, плакати. Дітям в доступній формі треба розповідати про негативні наслідки недбайливого (відношення) ставлення до свого здоров’я, організму. А далі повинна бути наступність в роботі школи і д/с з цього питання.
В школі медпрацівники не повинні обмежуватись тільки проведенням профщеплень. Розповідати знов таки батькам і дітям про необхідність профілактики небезпечних хвороб.
Є такий вислів „Береги честь смолоду, а платье сновку” її можна перефразувати „Бережи здоров’я змолоду.......”
І тоді, може бути ми трішки підійдемо до тієї межі коли не буде йти розмова про зникнення „українців” як нації та її деградації.




   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

40852137
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
4799
25171
51143
182955
539083
39010570
40852137

Your IP: 52.14.201.216
Server Time: 2025-01-22 04:47:12
   

Хто на сайті  

На сайті 432 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ