Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   
Ласкаво просимо, Гість
Username: Password: Запам’ятати мене
Запрошуємо всіх небайдужих до розвитку дошкільної освіти в Україні науковців, управлінців, викладачів, практичних працівників до обміну думками, науковими, професійними здобутками, спільного пошуку шляхів вирішення проблемних питань. Висловлюйте свої думки, міркування, пропозиції, ставте запитання.
3 Topics 0 Відповідей
від Юлія
4 року 10 міс. ago
Ми закликаємо нових учасників коротко представити себе в цьому форумі. Познайомтеся один з одним і обміняйтеся своїми інтересами.
1 Topics 0 Відповідей
від Masyiny@bigmir.net
8 року 11 міс. ago
Є зауваження і пропозиції? Не соромтеся і пишіть нам. Ми хочемо почути ваші побажання, і прагнемо зробити наш сайт краще, зручнішим для наших гостей та учасників.
1 Topics 0 Відповідей
від Snowlake
4 року 1 міс. ago
Робота семінару спрямована на висвітлення стану дотримання і захисту прав дитини в Україні, діяльності соціальних інституцій, спрямованої на забезпечення реалізації дітьми своїх прав; розкриття психолого-педагогічних аспектів правового виховання молодого покоління, сучасних технологій формування правової культури особистості
0 Topics 0 Відповідей Немає повідомлень

Конференції

Конференції, які організовує ІРД
Під час конференції передбачається висвітлення питань зміни державної освітньої політики щодо дошкілля, впровадження інноваційних технологій розвитку дитини в контексті багатовимірності сучасного освітнього середовища, психологічного супроводу становлення особистості дитини в різних соціальних інституціях та сучасних тенденцій підготовки фахівців для галузі дошкільної освіти.
12 Topics 37 Відповідей
від mala1989@mail.ru
8 року 11 міс. ago
Традиційно робота конференції передбачає обмін досвідом, який у цьому році відбудеться під рубрикою "Інноваційна діяльність дошкільних і позашкільних закладів освіти".
10 Topics 47 Відповідей
від damar_dim@ukr.net
6 року 11 міс. ago
20 Topics 31 Відповідей
від Olha
4 року 10 міс. ago
23 Topics 4 Відповідей
від postolovska
4 року 4 д. ago

Who Is Online

Total users online: 0 користувачів і 553 гостей на форумі
Легенда:  Адміністратор сайту Загальний Модератор Модератор Banned Користувач Гість
  • Всього повідомлень: 189 | Всього тем: 70
  • Всього форумів: 2 | Всього категорій: 13
  • Відкрито сьогодні: 0 | Відкрито вчора: 0
  • Повідомлень сьогодні: 0 | Повідомлень вчора: 0
Time to create page: 7.654 seconds
Працює на Форум
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ