Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Фестиваль казки


yZ0B9ELQg9E
2 грудня в актовій залі гуртожитку №3  
НПУ
іменіМ.П.Драгоманова студенти 3 курсу спеціальності "Дошкільна освіта" Інституту розвитку дитини влаштували феєричне дійство - Фестиваль казки, приурочений до Свята Святого Миколая, яке відбулося в рамках Всеукраїнської благодійної акції "Дитинство: крок у майбутнє".

Вже втретє студенти отримали нагоду продемонструвати свої таланти та акторські здібності, проявити себе як творчу індивідуальність. 
Варто відмітити, що це був відбірковий тур, на якому відбулося жеребкування, яке і визначило дитячі будинки, куди зможуть поїхати студенти кожної з 5 академічних груп.

 Розподіл відбувся наступним чином: студенти 301, 305 та 308 груп відвідають вихованців дитячого будинку "Берізка" (м. Київ) з казкою "Дюймовочка"; студентки 306 та 307 груп - центр соціальних служб для дітей "Дитяче містечко" (м. Бровари) з казкою "Неспляча красуня", студенти 304 групи - реабілітаційний центр "Місто щасливих дітей" (м. Київ) з казкою "Принцеса і дракон"; студенти 302 групи  - дитячий будинок "Надія" (с Мокрець Броварського району) з казкою "Бременські музиканти"; студенти 303 групи - Святошинський дитячий будинок для дітей-інвалідв (м. Київ) з казкою "Червона шапочка". 

 Вітаємо наших найталановитіших студентів та бажаємо їм успіхів та натхнення у здійсненні великої справи благочинності! 

ФОТО!

Відео:

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

32161768
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
3786
22692
26478
170777
676957
30293564
32161768

Your IP: 100.26.196.222
Server Time: 2024-02-27 04:29:37
   

Хто на сайті  

На сайті 398 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ