Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Міжвузівська наукова студентська конференція

       Шановне студентство!

    Запрошуємо вас до участі у Міжвузівській науковій студентській конференції, присвяченій 90-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського, яка відбудеться 25 вересня о 13:00 у аудиторії 2-7 Інституту розвитку дитини Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

    

Програма конференції

1. Вступне слово директора Інституту розвитку дитини - кандидата філософських наук, доцента Загарницької І.І.

2. Сухорукова Г.В. - кандидат педагогічних наук, доцент. "В.О.Сухомлинський - педагог за покликанням душі".

3. Бойко Г. - магістр дошкільної освіти. "Ідеї В.О.Сухомлинського про творчий розвиток дитини у професійній підготовці майбутніх вихователів".

4. Губченко А. - магістр дошкільної освіти. "Виховання дитини в сім'ї і в контексті педагогіки В.О.Сухомлинського".

5. Камонгар М. - магістрантка Інституту розвитку дитини. "Казка як засіб розвитку творчості дітей в спадщині В.О.Сухомлинського".

6. Лісун Т. - магістрантка Інституту розвитку дитини. "Моральні заповіді дитинству і юності В.О.Сухомлинського як програма морального виховання особистості в умовах сучасної освіти".

7. Тертична М. - магістрантка Інституту розвитку дитини. "Спостереження в природі як базова основа творчого розвитку особистості дитини в спадщині В.О.Сухомлинського".

8. Михальчук О. - магістрантка Інституту розвитку дитини. "Специфіка оздоровчої технології В.О.Сухомлинського".

9. Кондратюк О. - магістрантка інституту розвитку дитини. "Виховання дітей в праці за методикою В.о.Сухомлинського".

10. Піхед Ю. - магістрантка Інституту розвитку дитини. "В.О.Сухомлинський про відповідальність батьків за виховання дітей".

11. Клименко А. - магістрантка інституту розвитку дитини. "В.О.Сухомлинський про засоби оздоровлення дітей".

12. Сіденко О. - студентка ІІІ курсу Інституту розвитку дитини. "До прекрасного через прекрасне: проблеми естетичного виховання".

13. Студенти 5 курсу Інституту розвитку дитини - інсценування, читання літературних творів В.О.Сухомлинського.

14. Студенти 1-3 курсів Інституту розвитку дитини - виставка ілюстрацій до літературних творів В.О.Сухомлинського для дітей.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

11706440
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
6772
23795
125652
185827
508471
10134144
11706440

Your IP: 54.173.214.227
Server Time: 2022-01-22 05:29:08
   

Хто на сайті  

На сайті 316 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ