Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Презентація Інституту розвитку дитини

        12 березня 2008 року  за участю ректора Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова В.П.Андрущенка, заступника начальника управління освіти і науки Оболонської райдержадміністрації І.М.Пархоменко, голови профкому викладачів та співробітників університету І.Т.Горбачука, першого проректора В.П.Беха та проректора  з навчально-методичної роботи Р.М.Вернидуба відбулося урочисте відкриття Інституту розвитку дитини.

Відкриваючи захід, ректор В.П.Андрущенко зазначив, що відділення педагогіки дошкільної освіти, яке дало початок новому Інституту, має славну історію та значну кількість професійних здобутків. І за всім цим стоять його співробітники - найцінніше багатство, краса і гордість Драгоманівського університету. „За вашими плечима - чимало добрих справ і трудових звершень, - наголосив В.П.Андрущенко, звертаючись до колективу новоствореного Інституту. - Ваш високий професіоналізм та самовіддана праця сприяли зміцненню авторитету Національного педагогічного університету”.

Заступник начальника управління освіти і науки Оболонської райдержадміністрації І.М.Пархоменко у своєму привітальному слові підкреслила, що в сучасних умовах соціально-економічного розвитку українського суспільства питання освіти і виховання наймолодших громадян нашої держави – дітей дошкільного віку – виходять за освітні межі та набувають надзвичайної державної ваги і значення. А, враховуючи гостру проблему підготовки висококваліфікованих кадрів у галузі дошкільної освіти, відкриття в структурі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Інституту розвитку дитини як сучасного науково-методичного і просвітницько-організаційного центру дасть новий імпульс підвищенню якості професійної підготовки майбутніх фахівців цієї галузі. Від імені давнього партнера університету - Оболонського району - Ірина Миколаївна побажала колективу Інституту розвитку дитини творчого натхнення і нових здобутків і запевнила, що плідна співпраця районного управління освіти надалі тільки активізуватиметься.

Директор Інституту розвитку дитини, кандидат філософських наук, доцент І.І.Загарницька у своєму виступі окреслила перспективи розвитку Інституту, зазначивши, що чотири кафедри (теорії та історії дошкільної педагогіки, менеджменту та інноваційних технологій дошкільної освіти, дошкільної дидактики і дитячої творчості), а також дві науково-дослідні лабораторії (раннього розвитку дитини та сімейного виховання і родинної педагогіки) не тільки забезпечать міцне підґрунтя для підвищення якості навчального процесу, а й стануть дієвими базами для набуття студентами досвіду індивідуальної роботи з дітьми та членами їх родин, вивчення, апробації та розповсюдження новітніх і нетрадиційних технологій розвитку, виховання і навчання дітей дошкільного віку. Тим більше, що введення низки нових спеціалізацій дозволить випускникам  Інституту розвитку дитини застосовувати набуті в стінах alma mater знання, працюючи вихователями дітей дошкільного віку у дошкільних навчальних закладах і родині, логопедами, реабілітологами, консультантами з питань сімейного права, методистами дошкільних навчальних закладів, головними спеціалістами РВНО, вчителями іноземної мови, практичними психологами, викладачами дошкільної педагогіки і психології у педагогічних вищих навчальних закладах тощо. Фахівці науково-дослідних лабораторій нового Інституту НПУ ім. М.П.Драгоманова шукатимуть розв’язки тих актуальних завдань, що ставить у дошкільній освіті ХХІ століття, займатимуться розробкою інноваційних технологій навчання дитини-дошкільника та методик всебічного розвитку особистості дитини.

 

 

        Адреса Інституту розвитку дитини: 04414, м.Київ, вул.Автозаводська, 47.             Тел.: 8 (044)463-92-10.

       Інститут розвитку дитини готує вчителів та викладачів кваліфікаційних рівнів бакалавр, спеціаліст та магістр за спеціальністю дошкільна освіта із додатковими спеціальностями: початкова освіта, практична психологія, сімейне виховання, логопедія, іноземна мова, правознавство, здоров'я людини (реабілітація). В Інституті діє аспірантура та докторантура з педагогічних наук.

 
   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

11705056
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
5388
23795
124268
185827
507087
10134144
11705056

Your IP: 54.173.214.227
Server Time: 2022-01-22 04:37:48
   

Хто на сайті  

На сайті 353 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ