Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Благодійна акція "Дитинство: крок у майбутнє"

               Упродовж березня-квітня 2012 року студенти Інституту розвитку дитини взяли активну участь у Всеукраїнській благодійній акції «Дитинство: крок у майбутнє».Як відомо, сіяти зерно добра – головне покликання педагога. Результати проведення акції засвідчили, що студенти ІРД мають велике добре серце – серце доброчинне!

 

 

        

         Мета акції– привернути увагу молоді до реалій життя дітей у складних умовах сьогодення, активізувати громадянську позицію українського студентства, сприяти задоволенню духовних потреб дітей, які позбавлені батьківського піклування, дітей інвалідів та дітей з неблагополучних, багатодітних та малозабезпечених сімей, запалити серця громадян України вогником Любові, навчитися бути не байдужими до проблем обездолених дітей, подарувати увагу та тепло дітям, слугувати гідним для наслідування прикладом іншим людям, які прагнуть творити добро.

         Студентам вдалося досягти поставленої мети, а крім усього вищесказаного,  ще й надати посильну матеріальну допомогу вихованцям цих закладів у вигляді іграшок, канцтоварів, спортивного обладнання, книжок, розвивальних ігор, солодощів, фруктів тощо.

         За час проведення акції студенти з розважально-розвивальною програмою відвідали наступні дитячі заклади:

         Активними учасниками акції стали студенти ІРД І-ІІ курсів спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Дошкільне виховання», викладачі, куратори груп (ними Ви можете попишатися на фото), а також працівники Київської кондитерської фабрикиROSHEN, які, приєднавшись до нашої акції, подарували обездоленим дітям смачні цукерки, печиво, одяг, предмети особистої гігієни тощо.

         Акція «Дитинство: крок у майбутнє» для студентів ІРД стала вже традиційною. Її кордони розширюються щороку. Сподіваємося, що наступний рік збагатить нашу добру справу новими однодумцями.

         На цьому акцію не закінчено. Вона триває завжди у наших роздумах про те, як варто жити із чого розпочинати кожен новий день. Приєднуйтесь до нас і Ви відчуєте, як б’ється серце доброчинності!

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

14329149
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
16864
25879
93702
187694
469166
12822106
14329149

Your IP: 44.200.174.97
Server Time: 2022-05-19 15:30:50
   

Хто на сайті  

На сайті 456 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ