Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Екскурсія до галереї "АВС-арт"

    18 листопада 2011 року 2-ий курс денної форми навчання спеціальності "Менеджмент соціокультурної діяльності" відвідали надзвичайно цікаве місце, галерею "АВС-арт", де вони познайомилися з директором галереї, головним редактором журналу "Артанія" Аллою Маричевською, яка провела не велику лекцію-розповідь про свій нелегкий життєвий шлях, про створення журналу "Артанія" і звичайно ж про галерею. Як з'ясувалося, вона має двадцятирічний педагогічний стаж, тож було дуже приємно те, що пані Алла була дуже рада нашій зустрічі.

                          Переглянути фото

 

 

На той час в галереї проходила виставка Олексія Литвиненка "Стежками споглядання" - це перша ретроспективна виставка художника за останні кілька років, "герої" його полотен - соняхи й будяки, жаби й вужі, нарциси й лілеї, кургани, вода і трава. Алла Маричевська розповіла, що телевізія, яка була в галереї, постійно питала її чому художник малює сільські пейзажі, а вона прагнула пояснити, що тут намає сільських пейзажів, нема села - через те, що Литвиненко малює буття природи як таке, яке воно є насправді.

Насамперед, галерея "АВС-арт" у своїй діяльності ставить за мету презентувати, популяризувати творчість митців, що їхній неповторний внутрішній світ глибинно і цілком природно пов'язаний із ментальністю, історією та культурою свого народу.

Студентам дуже сподобалося те, що вони побачили. В галереї панувала надзвичайно приємна атмосфера: тут спокійно, тут відпочиває душа.

Що ж до історії створення журналу "Артанія": її фундатором був Микола Маричевський - справжня ідея якого почалася із пошуків спонсорських коштів. Допомога щодо цієї справи та написанням альманаху надходила від друзів та однодумців Миколи Маричевського.

"Артаня" присвячена не тільки образотворчому мистецтву, але й музейній справі, історії, сучасній поезії та прозі. Видання дуже якісне і вишукане як у сенсі часово-просторового рішення, так і мовно-літературної редакції. Поліграфія "Артанії" не просто розкішна, а неймовірна. Кожна сторінка вирує різновидом кольорів та повнотою розкриття кожної зі статей.

Треба завдячити Аллі Маричевській за її внесок у розвиток сучасного мистецтва, за незламність її духу на шляху до втілення мрії.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

14328690
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
16405
25879
93243
187694
468707
12822106
14328690

Your IP: 44.200.174.97
Server Time: 2022-05-19 15:06:27
   

Хто на сайті  

На сайті 467 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ