Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Шляхами благодійності

247016  26 березня 2015 року студенти Інституту розвитку дитини НПУ імені М.П. Драгоманова в рамках щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Дитинство: крок у майбутнє» відвідали Київський міський будинок дитини «Берізка».

 

 

Фото

Студенти подарували маленьким вихованцям будинку дитини веселе Свято казки – показали цікаву виставу за мотивами української народної казки «Солом’яний бичок», погралися з малюками в хороводні ігри, пригостили цукерками, фруктами та смачними соками. Також дітлахи отримали у подарунок від студентів-драгоманівців приладдя для занять з малювання – альбоми, фарби, олівці. Тепер діти зможуть відобразити все побачене на святковому дійстві у своїх малюнках.

А на завершення зустрічі малята разом зі студентами виготовили плакат, на якому наклеїли паперові долоньки, що символізуватиме дружні стосунки між студентами та маленькими вихованцями цього дитячого будинку.

Нехай же вогник милосердя палає в серцях кожного учасника нашої благодійної акції, а тепло від цього великого вогнища любові зігріває душі обездолених дітей в різних містах України! Приєднуйтесь до нас, і Ви відчуєте, як б’ється гаряче серце доброчинності!

Щиро дякуємо студентам факультету дошкільної освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академіїза активну участь у Всеукраїнській благодійній акції «Дитинство: крок у майбутнє»!

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

14328981
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
16696
25879
93534
187694
468998
12822106
14328981

Your IP: 44.200.174.97
Server Time: 2022-05-19 15:21:57
   

Хто на сайті  

На сайті 446 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ