Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Казка "Жадібний песик"

Клокова Юлія, 34 ДІ група
Казка "Жадібний песик"

"Жадібний песик"
  Пес гуляв собі в провулку і жував велику булку!
 Підійшло цуценя – попросило шматочок маля.
 Ну а пес відповів:
 - Я і сам її з’їм!
 І пішов собі геть, йде і далі жує.
 Підійшла кішечка – попросила трішечки,
 ну а пес лиш:
 - Гав, гав, я нічого не дам!
 Кішка плаче:
 - Мяу, мяу, так нічого й не дав!
 Підійшла качечка – попросила вона для маляточок, для голодних своїх каченяточок.  А пес їх розігнав, і нікому    нічого не дав!
 Ось дійшов до озерця, і вже майже доїв, та тут бідний наш пес за животик схопивсь!
 - Ой-ой-ой поможіть, мій животик болить, Що зі мною, хто-небудь, мені підкажіть!
 Я скажу:
 - Ква-ква-ква,- підстрибнуло жабеня.- Ти, собачко, булку їв, та ні з ким не розділив.
 Думав можеш з’їсти сам, пожалів для інших, так? Тож тепер ти знаєш гарно, бути жадібним погано! Як до інших  будеш ти, так й до тебе будуть всі!


     Цю казку можна розповідати дітям вже з трьох-чотирьох років, так як в ній подається загальна характеристика моральних якостей. Дітям буде легко зрозуміти, що бути жадібним погано, а ділитися з іншими – добре. Віршований текст краще засвоюється та запам’ятовується, дітям його легше та цікавіше слухати. Дана казка розвиває уявлення дітей про норми і правила поведінки на прикладі казкових героїв. Тобто ми не просто вказуємо дітям на те, що потрібно робити, а трансформуємо ідеї, які хочемо до них донести у їхні власні переконання, звички та нахили.


   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

2055314
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
70
295
868
1926
3337
1655853
2055314

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-12-13 05:54:33
   

Хто на сайті  

На сайті 709 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ