Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

№ 1

"Студентські пошуки"

     №1 (ознайомчий номер) науково-публіцистичного журналу  "Студентські пошуки" видано за результатами Міжвузівської студенстської науково-практичної конференції (25 вересня 2008 року, м.Київ, Інститут розвитку дитини), присвяченої 90-річчю з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського - видатного українського педагога, гуманіста, мислителя.
    Вклад Василя Олександровича у вітчизняну педагогічну науку складно переоцінити. Грунтовні праці вченого на сучасному етапі  слугують невичерпним джерелом знань для студентів, що здобувають благородну професію педагога.
     У журналі подану низку аналітичних статей - досліджень наукового доробку В.О. Сухомлинського, виконаних студентами та випускниками Інституту розвитку дитини НПУ ім. М.П.Драгоманова. Зважаючи на схожу тематику опублікованих статей, редакційна рада не детермінувала №1 журналу на рубрики, що обов'язково передбачається у наступних номерах.

Спостереження в природі як основа творчого розвитку дитини

Тертична Марина - магістрантка Інституту розвитку дитини НПУ ім. М.П.Драгоманова.
"Спостереження в природі як базова основа творчого розвитку особистості дитини в спадщині В.О.Сухомлинського"

Відповідальність батьків за виховання дітей

Піхед Юлія - магістрантка Інституту розвитку дитини НПУ ім. М.П.Драгоманова
"Відповідальність батьків за виховання дітей"

Естетичне виховання дітей

Сіденко Олена - студентка 3 курсу Інституту розвитку дитини НПУ ім.М.П.Драгоманова 
"До прекрасного через прекрасне: естетичне виховання дітей дошкільного віку"

Виховання дітей в праці

Кондратюк Олена - магістрантка Інституту розвитку дитини НПУ ім. М.П.Драгоманова
"Виховання дітей в праці за методикою В.О.Cухомлинського"
   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

1924911
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
180
503
1510
3739
7894
1509311
1924911

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-13 09:23:08
   

Хто на сайті  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ