Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Наука

Вітаємо

cvorsuk

Професорсько-викладацький та студентський колективи вітають студентку ІІІ курсу Інституту розвитку дитини Чворсюк Ольгу із зайнятим ІІ місцем у науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософських наук, який проходив у Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова.

В майбутньому бажаємо впевненості в собі та творчого натхнення для досягнення нових вершин

      

Стажування студентів ІРД

deleg З 25.03.2013 р. по 30.03.2013 р. до Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка на стажування та для участі у Міждународному фестивалі майбутніх педагогів-дошкільників "Педагогічний дебют - 2013" відїжає делегація Інституту розвитку дитини: к. п. н., доцент Левінець Н. В., магістр Маяцька Д., студентка Кот О., студентка Свиридон І.

Професорсько-викладацький та студентський колективи бажають їм впевненості в собі та перемоги

ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Дитинство. Освіта. Соціум"

        Шановні колеги!

21 лютого 2013 р. в Інституті відбулася II Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених "ДИТИНСТВО. ОСВІТА. СОЦІУМ"

Детальніше...

Вісник Інституту розвитку дитини № 26

    До відома авторів!!!

        Повідомляємо Вас про те, що на даний момент завершується робота над  збірником наукових праць "Вісник Інституту розвитку дитини № 25", а також розпочато набір статей на "Вісник Інституту розвитку дитини № 26" (фахове видання за напрямами "Філософські науки", "Педагогічні науки", "Психологічні науки"). Вимоги до оформлення статей дивіться детальніше

Вартість друку однієї сторінки  - 18 грн.

Вісник Інституту розвитку дитини № 25

    Шановні колеги!

        Повідомляємо Вас про те, що на даний момент формується  збірник наукових праць "Вісник Інституту розвитку дитини № 25" (фахове видання за напрямами "Філософські науки", "Педагогічні науки", "Психологічні науки"). Подати матеріали для друку можна до кінця січня. Друк збірника запланований на лютий 2013 року. Вимоги до оформлення статей дивіться детальніше.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

1912448
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
371
577
2931
2685
15127
1485109
1912448

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-24 16:21:36
   

Хто на сайті  

На сайті 233 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ