Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   
Ласкаво просимо, Гість
Username: Password: Запам’ятати мене

ТЕМА: Виховання у дітей базових особистісних якостей

Виховання у дітей базових особистісних якостей 11 року 5 міс. ago #72

  • sofiras@ukr.net
  • sofiras@ukr.net's Avatar
Примітною ознакою сучасної наукової думки є звернення до проблеми виховання у дітей дошкільного віку базових особистісних якостей. Ця актуальна проблема знайшла своє висвітлення в матеріалах конференції. Зокрема, в статті Ольги Сидельникової грунтовно розкрита проблема виховання у дітей ціннісного самоставлення, проаналізовано дослідження, в яких визначається вплив дорослого на процес формування у дитини емоційно-ціннісного ставлення до власного Я. Отже, ця проблема безпосередньо пов'язана з професійною підготовкою майбутнього вихователя. Шановна, Ольга Дмитрівна, які, на Вашу думку, компоненти емоційно-ціннісного ставлення до дитини мають бути сформовані у майбутнього вихователя протягом навчання у ВНЗ. З повагою, Ірина Олексіївна.
Для додавання повідомлень Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.

Ві:Виховання у дітей базових особистісних якостей 11 року 5 міс. ago #83

  • cornelian@ukr.net
  • cornelian@ukr.net's Avatar
Шановна Галина Вікторівна, цілком погоджуюсь з думкою, що для дітей важливий саме творчий процес. Але і роботи дорослих митців засвітчують їхню емоційну небайдужість до тих, кого вони зображують. На мій погляд, роботи Стіва Хенкса ілюструють його не байдуже ставлення до теми материнства і дитинства. Дякую за Вашу увагу до дитячої творчості.
Brightest_5.jpg
Останнє редагування: 11 року 5 міс. ago від cornelian@ukr.net.
Для додавання повідомлень Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.

Ві:Виховання у дітей базових особистісних якостей 11 року 5 міс. ago #89

  • lara79art@gmail.com
  • lara79art@gmail.com's Avatar
Доброго дня, учасникам конференції. Хотілось би відмітити цікаву статтю "ВЗАЄМОЗВ’ЯЗОК МОВЛЕННЄВОЇ ТА ОБРАЗОТВОРЧІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ДІТЕЙ У ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ" Вероніки Баранової, а також задати запитання: що Ви розумієте під поняттям "образотворчо-мовленнєва діяльність" і чи можливий факт образотворчої діяльності без активізації мовлення дитини?

Катерина Демчик, КПНУ імені Івана Огієнка, м.Кам'янець-Подільський
Для додавання повідомлень Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.

Ві:Виховання у дітей базових особистісних якостей 11 року 5 міс. ago #91

  • lara79art@gmail.com
  • lara79art@gmail.com's Avatar
Доброго вечора, шановні учасники конференції. Важливим у вихованні базових особистісних якостей дитини дошкільного віку вважаю виховання засобами живопису, який транслює духовні та загальнолюдські цінності. Корисним у реалізації цього будуть створені міні-музеї в ДНЗ, про досвід роботи у яких поділились Бойко Л.М. та Гузь О.М. у своїй презентації.
Як відомо, музейна педагогіка набуває лише розквіту в Україні, порівняно з іншими європейськими країнами. Але, використовуючи зарубіжні новітні технології, педагогам внз та практикам надається простір для розквіту вітчизняної музейної педагогіки.

Катерина Демчик, КПНУ імені Івана Огієнка, м.Кам'янець-Подільський
Для додавання повідомлень Ви повинні зареєструватися або авторизуватися.
Time to create page: 0.387 seconds
Працює на Форум
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ