Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Місто щасливих дітей

DSC 0062

 

 

3 квітня 2015 року студенти 3-го курсу спеціальності "Дошкільна освіта" (301, 305, 308, 309 груп) відвідали вихованців "Міста щасливих дітей" у рамках Всеукраїнської благодійної акції "Дитинство: крок у майбутнє".

 

 

ФОТО

Студентки подарували малятам цікаву виставу "Три богатирі", пограли у веселі ігри та естафети, а також залишили дітям на згадку про студентів-драгоманівців чудові книжки з українськими народними казками (які було придбано за спеціальною ціною у нового друга нашої акції Голяка Миколи Петровича). А для проведення занять із художньої праці та образотворчої діяльності студенти подарували своїм підопічним необхідне приладдя - альбоми, пластелін, кольоровий папір, клей та інше. Не залишились дітлахи і без солодощів: смачне печиво, фрукти та цукерки підсолодили настрій наших любих малюків.
Акція триває! Наступний візит з казкою "Гуси-лебеді" та подарунками здійснять студенти 307 групи у Святошинський дитячий будинок для дітей-інвалідів. Приєднуйтесь до нас, і Ви відчуєте, як б'ється серце ДОБРОЧИННОСТІ!

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

1996068
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
256
325
2424
2111
6186
1592688
1996068

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-05-21 20:53:41
   

Хто на сайті  

На сайті 125 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ