Счастье - это мягкие, тёплые ладошки. За диваном фантики, на диване крошки. Что такое счастье - проще не ответить. Счастье есть у каждого, у кого есть дети!!!

Благодійні акції  

   

Опитування  

Що було головною причиною вибору Вашого ВНЗ і спеціальності?

Власне бажання - 47.1%
Престиж професії - 23.5%
Можливість подальшого працевлаштування - 22.1%
Порадили батьки - 7.4%

Total votes: 68
   

QR-код  

chart ird

   

Реорганізація

З метою проведення структурними підрозділами університету освітньої діяльності у відповідності до Закону України "Про вищу освіту", на виконання наказу ректора від 07. 10. 2015 р. №492 щодо впорядкування структури НПУ імені М.П. Драгоманова, рішення Вченої ради університету від 24.09.2015 р. (протокол №3): Інститут розвитку дитини реорганізований шляхом приєднання його до структури Інституту педагогіки та психології (з 01.01.2016 р. - Факультет педагогіки та психології). 

   

Шляхами благодійності

247016  26 березня 2015 року студенти Інституту розвитку дитини НПУ імені М.П. Драгоманова в рамках щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Дитинство: крок у майбутнє» відвідали Київський міський будинок дитини «Берізка».

 

 

Фото

Студенти подарували маленьким вихованцям будинку дитини веселе Свято казки – показали цікаву виставу за мотивами української народної казки «Солом’яний бичок», погралися з малюками в хороводні ігри, пригостили цукерками, фруктами та смачними соками. Також дітлахи отримали у подарунок від студентів-драгоманівців приладдя для занять з малювання – альбоми, фарби, олівці. Тепер діти зможуть відобразити все побачене на святковому дійстві у своїх малюнках.

А на завершення зустрічі малята разом зі студентами виготовили плакат, на якому наклеїли паперові долоньки, що символізуватиме дружні стосунки між студентами та маленькими вихованцями цього дитячого будинку.

Нехай же вогник милосердя палає в серцях кожного учасника нашої благодійної акції, а тепло від цього великого вогнища любові зігріває душі обездолених дітей в різних містах України! Приєднуйтесь до нас, і Ви відчуєте, як б’ється гаряче серце доброчинності!

Щиро дякуємо студентам факультету дошкільної освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академіїза активну участь у Всеукраїнській благодійній акції «Дитинство: крок у майбутнє»!

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Репозитарій НПУ  

   

Педагогічна преса  

   

Новини та оголошення  

   

Спілкування  

   

Всього відвідувань  

1908883
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулий тиждень
Цього місяця
Минулий місяць
Всього
317
434
2051
5242
11562
1485109
1908883

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-17 22:57:21
   

Хто на сайті  

На сайті 167 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ